Salon MÝVAL
stříhání a úprava psů všech plemen

Úvod Ceník Fotogalerie Příprava pejska O nás Kontakt
PŘÍPRAVA PEJSKA
  • OBJEDNÁNÍ
    Do našeho salonu se můžete objednat telefonicky a nebo osobně. Při objednávání nás bude zajímat datum a čas, na kdy si zakázku objednáváte, proto mějte při ruce kalendář či diář. Dále se Vás budeme ptát jakého plemena a jaké velikosti pejsek je a nakonec zda si přejete pejska vykoupat u nás nebo bude vykoupaný z domova. Možná Vám naše otázky přijdou zbytečné a všetečné, ale věřte, že jsou opodstatněné. Z Vašich odpovědí odhadneme čas, který si na práci s pejskem musíme vyčlenit.
  • PŘÍPRAVA PEJSKA NA STŘÍHÁNÍ
    1. Pokud jste si objednali kompletní úpravu psa tj. koupání, fénování a stříhání, tak Vás doma nic mimořádného nečeká, jen obvyklé rozčesání (pokud ho pejsek potřebuje).
    2. Jestliže je Váš pes objednaný pouze na stříhání, musí být z domova vykoupaný (nejdéle dva dny před stříháním), suchý, odblešený a rozčesaný.
    3. Pokud je pejsek zacuchaný, zplstnatělý a zaknocený, nedokážete ho sami rozčesat, přenechejte tuto práci nám, nemá cenu abyste psa koupali, když není vyčesaný, šampon se nedostane do srsti a na kůži a tato vaše práce je naprosto zbytečná. Vždy rozčesávejte před stříháním.
POZOR!   Věříme, že všichni naši klienti touží po tom mít hodné, čisté a pěkně ostříhané pejsky, a proto touto cestou žádáme všechny naše zákazníky, aby dbali našich rad a přípravu na stříhání nepodceňovali. Urychlí čas, který pes stráví upravováním v salonu, zabrání stresovým situacím, které na jeho čtyřnohého kamaráda čekají a ušetří za výdaje spojené s jeho péčí. Chápeme mnohé z Vás, kterým čas a také určité zábrany nedovolují každodenní česání, i ty, kteří se ze dne na den dostanou do nečekaných a obtížných situací a na pejska rázem nezbývá čas, pro Vás pro všechny je tu náš salon a rády pomůžeme tyto svízele vyřešit, ale prosím nenechávejte pejsky zanedbané, špinavé a páchnoucí, vždyť radost z milého a čistého pejska, kterého Vám kolemjdoucí na ulici vychválí Vás bude dlouho hřát u srdíčka.